Biz Kimiz

Geleceğimizin temeli değerlerimiz, birleştirir ve bize yol gösterir. Başarıya giden yolumuz profesyonellik, sorumluluk, bağlılık, esneklik, yenilikçilik, dürüstlük ve güvene dayanmaktadır. Girişimci ruhumuzla birlikte takım çalışması ve sonuç odaklılık önceliğimizdir.


Bu nedenle Çalcalar ailesinin ana üyesi müşterimizdir. 2005'lerin başındaki şirketin kuruluşundan bu yana beklentilerinizi aşmak hedefimiz olmuştur. Çalcalar olarak çevremizdeki sorunların her zaman farkında olduk. Tüm ticari faaliyetlerimiz, dürüstlük, kalite ve sürdürülebilirliğe dayalı katı etik ilkelere dayanmaktadır.

Çalcalar olarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi garanti etmek için her gün çalışıyoruz, beklentileri aşmak hedefimizdir. Hem çiçek balında hem de çam balında bu garantiyi sunabilmek için, balın satın alınmasından tüketiciye ulaşmasına kadar özen gösterilir.


En büyük hazinemizin önemini ve mevcut durumunu bilmek. Bu nedenle, sorumlu arıcılığa, arılara ve çevreye saygıyı teşvik eden farklı nedenleri destekliyoruz.


ÇBD Derneği, Muğla Üniversitesi vb. gibi farklı dernek ve kuruluşlarla düzenli olarak işbirliği yapıyoruz. Sonuç olarak, daha iyi bir toplum elde etmek için üzerimize düşeni yapıyoruz.


Ürünlerimizin kalitesine ve güvenliğine bağlıyız.

Çalcalar'ın ana varlığı ve en değerli mirası mükemmel insan ekibidir. Her şeyden önce, şirketin misyon ve vizyonuna bağlı, profesyonel, genç ve dinamik bir ekip oluşturuyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizle yakın bir güven ilişkisi kurmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.Bu nedenle hedefimiz yetenekleri çekmek ve tüm dünyada var olan ve uluslararası tanınırlığı olan, asırlık benzersiz bir aile şirketinin parçası olma duygusunu aktarmaktır.


BALIN ANA PAKETLEYİCİSİ VE İHRAÇATCISI
ARICILIK SEKTÖRÜNÜN TÜM KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ SERTİFİKALARI
DÜNYANIN EN İYİ BALLARINDAN OLUŞAN ÇOK ÇEŞİTLİLİK