Markalarımız

3Öğün Bal

2005 yılında şirketleşen Çalcalar Gıda, 3Öğün Bal markasıyla sektördeki yerini aldı ve perakende olarak firmanın bulunduğu konumda satış mağazası ile satışları başladı.

Baldan

2019 yılında Baldan markası ile fabrikamızda perakende satışlarımız, 3Öğün Bal markamızın yanında devam etmektedir.

Çalcalar Et Restoran

Zengin Türk mutfağının, ustalarımızın ellerinden çıkan lezzetli et çeşitleriyle ve güzel sunumlarıyla harmanlanması memnuniyeti arttırmaktadır. Misafirlerimizin hem damak tatlarına hem de gözlerine hitap eden servislerimizle farklı bir deneyim imkanı sunmaktayız.

First Coffee Shot

Kendine özgü kahveleriyle, take away hizmeti sunan ve bunun yanında lezzetli pastalarıyla kahveleri tatlandıran cafemiz misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

3Öğün Zeytinyağ

Yöremizden toplanan zeytinlerin natural sıkım ile 3Öğün Zeytinyağları şişelerini renklendiren yağlarımız sofralarınızda ağzınızı tatlandırmayı bekliyor.

Çalcalar Suite Otel

Otel güler yüzlü personeliyle misafirlerine konfor ve rahatlık sunuyor. Ferah ve özel tasarlanmış 33 odası ile misafirlerini keyifli bir tatil yapmaya davet ediyor.

Çalcalar Gross Market

6534 kalem ürün çeşitliliğiyle hem otel, restoran misafirlerine hem de yat ve çevre sakinlerine kapıya servis uygulaması hizmet vermektedir. Ferah ve geniş alışveriş ortamı sunan gross market uygun fiyatları ile alışveriş severleri beklemektedir.